Nejčastěji zajišťujeme víza do těchto zemí:

Rusko

Bělorusko

Kazachstán - od 1.1.2017 je možné cestovat do Kazachstánu bez víza na dobu 30 dnů, pokud je to na delší dobu, je třeba zajistit si vízum

Čína

Vietnam

SAE - Občané států EU si nemusí vyřizovat ke vstupu na území Spojených arabských emirátů vízum. Od 22. 3. 2014 je dostanou zdarma po příletu (cestující musí mít pas s minimální platností 6 měsíců od data vstupu do SAE). Opravňuje k pobytu v délce 30dní. Pro držitele služebních a diplomatických pasů toto neplatí a musí si vyřizovat vízum standardně.

USA - Cestující do Spojených států v rámci bezvízového programu musí mít před odletem odsouhlasenou tzv. elektronickou cestovní registraci ESTA, kterou si cestující sám vyplní (nejpozději 72h před odletem). Je platná 2 roky a během její platnosti na ni můžete vycestovat opakovaně. Cena je 14USD.        

POŽADAVKY:

biometrický pas

zakoupená zpáteční letenka

pobyt nepřesáhne 90dní

plánujete cestovat na krátkou turistickou/služební cestu či pouze v USA přestupujete

Registraci ESTA vyplňte zde. Stránku s odsouhlasenou registrací si vezměte s sebou na letiště.

NOVĚ!! Cestující, kteří po 1.3.2011 navštívili Irán, Irák, Sudán nebo Sýrii musí mít pro cestu do USA platné vízum, ESTA nestačí. Toto nařízení platí od 21.1.2016.

Kanada – V rámci bezvízového styku bude pro vstup na území Kanady od 15.3.2016 povinná elektronická cestovní registrace eTA. Online formulář naleznete zde. K vyplnění je potřeba platný pas, kreditní kartu a e-mailovou adresu. Poplatek za vyřízení je 7CAD. Je nutné ji vytisknout a vzít na letiště, bude vyžadována před nástupem do letadla. Od 1.8.2015 je zatím dobrovolná.

Indonésie zrušila pro občany ČR vízovou povinnost na pobyty do 30 dní. Cílem zrušení víz je především zvýšení cestovního ruchu.